Спагетті Карбонара (Spaghetti Alla Carbonara)

Спагетті Карбонара (Spaghetti Alla Carbonara)

-Презентація-

Алея Скрофа (Il Vicolo della Scrofa), для тих, хто знає Рим, є однією з найбільш характерних і символічних вулиць. Прямо в одній тратторії цієї вулиці, звідси й назва алеї, була приготовлена перша Карбонара, в 1944 році. Історія розповідає про інгредієнти, які були доступними для американських солдатів, та фантазією римського кухаря. Результатом був прототип спагетті Карбонара: яйця, бекон (тоді гуанчале (італ. Guanciale) — сиров’ялені свинячі щоки. Назва походить від італійського guancia — щока) та сир. Поступово рецепт розвинувся до того, що всі ми сьогодні знаємо, і ми можемо оцінити його по справжньому, у тратторіях, у зіркових ресторанах Столиці, по всій Італії та за кордоном, у незліченних версіях: з перцем або без, з жовтком на людину або додавання принаймні одного цілого яйця, з свинячою щокою або беконом.
Заправка для Карбонари готується за лічені хвилини. Подумайте, що вам потрібен лише бекон (або сиров’ялені свинячі щоки), нарізаний на смужки, золотий крем з яєчних жовтків (у нашій версії) і багато тертого сиру Пекоріно (Pecorino). За своєю простотою і багатством інгредієнтів, рецепт спагетті Карбонара є близьким родичем двох інших страв італійської кухні: аматрічана (amatriciana) і грічія (gricia)!
Пориньте у надзвичайний Рим разом з нами і дізнайтеся, як зробити вершковий спагетті Карбонара. Дайте нам знати, якщо наш рецепт вам сподобався!

нгредієнти-

  • Спагетті 320 гр
  • Гуанчале або Бекон 150 гр
  • Яєчні жовтки (середні) 6 шт
  • Пекоріно 50 гр
  • Сіль (дрібна)
  • Чорний перець (мелений)

-Приготування-

Як приготувати спагетті Карбонара

Щоб приготувати спагетті Карбонара, спочатку покладіть кастрюлю з соленою водою на вогонь, щоб приготувати макарони. Тим часом зніміть шкіру з гуанчале або бекону (1) і наріжте спершу на шматочки, а потім на смужки товщиною близько 1 см (2). Обрізану шкіру можна використовувати для смаку інших приготувань. Висипте шматочки в сковороду (3) та піджарте протягом приблизно 15 хвилин на середньому вогні, будьте обережні, щоб не спалити, інакше буде надто сильний аромат.

Тим часом занурте спагеті в киплячу воду (4) і готуйте протягом часу, вказаного на упаковці. Налийте яєчні жовтки в миску (5), додайте також більшу частину Пекоріно, по рецепту (6), решта частина буде служити гарніром для пасти.

Додайте чорний перець (7), змішайте все (8). Додати столову ложку води з кастрюлі, щоб розбавити суміш, і перемішати (9).

Тим часом, бекон вже готовий, зняти з вогню та тримати його в стороні (10). Злийте макарон, висипте його прямо в сковорідку з беконом (11) і легенько підкиньте декілька разів на маленькому вогні, щоб змішати його,перемішати макарон з беконом. Вимкнути камфорку і залити сумішшю яєць і пекоріно (12) у сковороду, підкинути декілька разів, добре змішати

і якщо макарони дуже сухі, можна додати трохи води в якій вони варились (13). Додайте в спагетті Карбонара сир Пекоріно який залишився (14) і мелений чорний перець (15).

-Зберігання-

Рекомендується відразу споживати спагетті Карбонара.
Рекомендуються герметичні форми для зберігання.

-Порада-

Як ви можете збагатити цей рецепт? Перш за все, у кожного свій смак, на кухні це завжди дуже важливо! Тут є дуже корисні альтернативи. Наприклад, замість спагетті ви також можете використовувати рігатоні (rigatoni) або макарони половину рукава (mezze maniche), а замість гуанчале спробувати з беконом, використовуючи олію або масло для піджарки. Можете замініти Пекоріно або зробити його наполовину з тертим Пармезаном (Parmigiano). І, нарешті, щоб зробити вашу Карбонару ще більш повноцінною, немає потреби додавати вершки (panna)! Ви можете просто додати трохи кип’яченої води з макаронів або використовувати комбінацію цілих яєць та яєчних жовтків: експериментуйте, щоб знайти те, чому ви віддаєте перевагу!

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *