Гороскоп на Новий 2018 рік жовтого собаки: всі знаки зодіаку

Гороскоп на Новий 2018 рік жовтого собаки: всі знаки зодіаку
У 2018 році люди стануть більш щирими, мислячими і справедливими
Гороскоп на 2018 рік традиційно орієнтований на людей розумних, які вміють зіставляти прогнози з реальністю. Все рухається і все повертається на свої місця. Такі закони Всесвіту. Людина, як би не уявляла вона себе вінцем творіння, змушена їм підкорятися. Космічні енергії підхоплюють її як піщинку малу і кружляють, і кидають в потоці буття. При цьому людина наділена свободою волі. Чи не в її владі зупинити вічне обертання, але вступити з нею в резонанс і досягти гармонії вона цілком здатна. Так людина знаходить щастя.

ОВЕН (21.03-20.04)

читати »

ОВЕН (21.03-20.04)

Овену в 2018 році зірки гороскопу наполегливо рекомендують постаратися бути більш дипломатичним. Рік обіцяє йому непогані перспективи, однак зайва прямота і різкість можуть поставити його благополуччя під удар. Не варто забувати, що прямота і відвертість — це, звичайно ж, здорово, але ж ніхто при цьому не заважає Овену бути більш тактовним. І вже тим більше зовсім не обов’язково висловлювати свою безапеляційну думку, коли про це ніхто не просить. Взагалі, в 2018 році Овену корисно менше говорити і більше займатися справами. Його підвищена енергійність допоможе йому звернути гори, а витратити час на марні розмови можна буде в будь-який інший, менш сприятливий рік.

Любовний гороскоп. Якщо Овен хоче зміцнити свої відносини з коханою людиною, йому бажано виключити зі свого лексикону такі слова як «потрібно», «обов’язково» і, особливо, «ти повинен». Замість цього зірки радять прямолінійним Овенам бути трішки дипломатичнішими, підштовхуючи партнера до потрібних дій компліментами, похвалою і поважними проханнями. Взагалі, повага до партнера — це вірний ключ до його серця. А ось прямий тиск і командирські нотки можуть все зіпсувати.

Гроші та кар’єра. Овену, щоб досягти успіху в кар’єрі, в році варто подружитися з дипломатичністю. Навіть, якщо ви бачите, що колега (а тим більше — начальник) припустився помилки, постарайтеся сказати про це тактовно. Якщо ж ви розумієте, що на висловлену думку не звернуть увагу, краще взагалі відійти в сторону. Займіться чимось більш корисним і приємним. Замість того щоб ділитися з колегами своїми ідеями, приступайте безпосередньо до дій. В іншому випадку плодами ваших ідей може скористатися хтось інший! У 2018 році наполегливості і пробивних здібностей Овену буде не позичати, проте застосовувати їх слід тільки в потрібний час і в потрібному місці. Зірки обов’язково стануть у пригоді тим Овенам, хто вірить в себе і рішуче готовий підніматися кар’єрними сходами.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

читати »

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

Для Тельця зірки гороскопу приготували чимало приємних бонусів! У 2018 році удача буде супроводжувати його практично у всіх сферах життя — в кар’єрі, в навчанні, в бізнесі, в любові. Тельцю, для того, щоб удача в 2018 році була повернута до нього необхідною частиною тіла, йому досить просто залишатися самим собою. Можна бути впевненим, що в будь-якій справі, якою би складною вона не була, інтуїція підкаже йому найкращі з можливих шляхів. Приємний бонус, який обіцяють Тельцю щедрі зірки: в році йому буде простіше простого почати здоровий спосіб життя, відмовитися від шкідливих звичок і привести своє тіло в хорошу фізичну форму. Цим варто скористатися.

Любовний гороскоп. У плані любові 2018 обіцяє бути у Тельця дуже насиченим і позитивним. У тих Тельців, хто знаходиться в пошуку, шанси зустріти свою другу половинку будуть максимальні. Головне правило, якого потрібно буде слідувати Тельцю, якщо він хоче справити на кого-небудь враження, полягає в тому, щоб вести себе як завжди. Не потрібно думати про те, що краще сказати або зробити, цілком достатньо буде робити і говорити те, що подобається. Саме це зробить Тельця невідпорним. Єдине, з чим Тельцю слід бути акуратніше — це з почуттям міри. Рік обіцяє надати йому масу спокус, а де спокуси, там і ризик помилитися. Не варто, напевно, безсоромно користуватися своєю чарівністю, заводячи швидкоплинні і нічого не значущі романи на стороні, якщо це може поставити під загрозу відносини з тією людиною, яку Телець по-справжньому любить.

Гроші та кар’єра. У році Телець не раз здивує колег своїми різноманітними талантами, однаково добре справляючись як з реалізацією складного бізнес-проекту, так, наприклад, і з організацією корпоративного свята. Це, безумовно, буде гідно оцінений як колегами, так і начальством. Напевно Тельцю-підлеглому в новому році буде доручено чимало цікавих завдань, що дозволить досягти успіху в кар’єрному плані. У 2018 році Тельцю рекомендується прислухатися до підказок своєї інтуїції. Протягом року підсвідомість часто буде зупиняти вас, переконуючи в безперспективності тієї чи іншої справи. Довіряйте своїй інтуїції, ваш внутрішній голос на рік допоможе вам прийняти правильне рішення.

БЛИЗНЮКИ (21.04-20.05)

читати »

БЛИЗНЮКИ (21.04-20.05)

У 2018 році Близнюки мають хороші шанси зосередиться на важливих справах, не витрачаючи часу і сил на порожню балаканину. Так, оточуючі не будуть схильні перейматися ідеями Близнюків, але самі ідеї від цього не стануть гірші. Можливо, доля таким чином дає Близнюкам можливість обміркувати свої плани більш ретельно з тим, щоб реалізувати їх трохи пізніше. Ну а що стосується оточуючих, то у них свої плани, у Близнюків — свої. Єдине, зірки все ж радять Близнюкам бути акуратніше зі словами — в 2018 році необережне слово Близнюків може легко спровокувати сварку.

Любовний гороскоп. У 2018 році непосидючим і невгамовним Близнюкам захочеться стабільних і міцних відносин з коханою людиною, і що є цінним, зірки гороскопу обіцяють їм надати для цього всі шанси. Тим Близнюкам, які вже знаходяться в стосунках, варто скористатися моментом і вивести свої відносини на новий рівень. Шлюби, укладені в 2018 році, будуть відрізнятися стабільністю. Якщо ж Близнюки перебувають в пошуку своєї другої половинки, в цей рік інтуїція допоможе їм безпомилково визначити того єдиного або єдину, з ким варто було б назавжди пов’язати своє життя, ну а зірки зроблять все можливе, щоб все це влаштувати. Не намагайтеся спровокувати свою кохану людину на ревнощі. У 2018 році навіть легкий флірт на стороні може викликати в душі вашого партнера різке відторгнення, і замість того, щоб розпалити його почуття ревнощами, ви досягнете тільки розставання. В цей рік найбільш затребуваними якостями будуть надійність і вірність, і саме цього буде чекати від вас ваш обранець чи обраниця.

Гроші та кар’єра. У 2018 вам слід постаратися трохи стримати свою спрагу братися за тисячу справ одночасно. Вибирайте не тільки цікаві, але й перспективні види діяльності. Навіть якщо колеги і керівництво не зможуть оцінити ваші ідеї, зупиніться на найбільш значущих для себе. Робіть упор на якість, а не на кількість виконаних професійних завдань. Також в новому році Близнюкам варто проявляти спокій при спілкуванні з оточуючими, особливо — з тими, хто займає вищі посади і від кого, багато в чому, залежить ваше професійне майбутнє. Зронивши необдумане слово або просто, що називається, косо глянувши, Близнюки ризикують нажити собі ворога або, як мінімум, зіпсувати позитивне враження про себе.

РАК (22.06-22.07)

читати »

РАК (22.06-22.07)

Раку в 2018 році зірки гороскопу обіцяють гармонію і удачу у всіх його справах. Все, за що б не брався, буде виходити у нього якщо не ідеально, то принаймні краще звичайного. Рік обіцяє бути вдалим для нього в першу чергу для просування справ. Успіх буде супроводжувати Раку як в плані особистого бізнесу, так і в плані кар’єрного росту. Не виключено, що начальство запропонує йому нову перспективну посаду з хорошим окладом, або ж партнери по бізнесу зроблять дуже цікаву пропозицію. А причина проста — в 2018 році максимально затребуваними будуть саме ті якості, якими Рак має від народження. Оточуючим буде особливо імпонувати звичка Рака не витрачати час на безглузді суперечки, а без зайвих слів терпляче і, головне, обережно йти до своєї мети. Рак вміє чекати свого часу, і в 2018-му році доля не раз і не два готова надати йому шанс. Взагалі, обережність і неконфліктність Рака послужать йому добру службу. Якщо в інший рік хтось міг би помилково прийняти такі якості за слабкість, то в 2018-му році саме життя переконливо покаже, що саме в цьому і полягає справжня сила.

Любовний гороскоп. Раку в 2018 році зірки любовного гороскопу віщують дуже сприятливий період, весь цей рік у нього буде буквально наповнений душевністю і теплом. Все, що залежить від зірок, обіцяє складатися для Рака максимально сприятливо, якщо, звичайно, він сам не буде сидіти склавши руки. 2018 рік — це час діяти. Пам’ятайте, що щастя і любов люблять тих, хто вміє цінувати ці почуття і готовий сам дарувати душевне тепло коханій людині. Більше спілкуйтеся, намагайтеся радувати того, кого любите. Не шкодуйте для нього приємних слів, даруєте йому приємні дрібниці і доставляйте маленькі радості. Ось тільки не треба плутати любов з фліртом. Любов — це перш за все душевне тепло і радість спілкування. Якщо це є у відносинах, то і решта додасться.

Гроші та кар’єра. У Рака в 2018 році сфера кар’єри буде однією з найвдаліших. Зірки гороскопу дають йому зелене світло як для розвитку власного бізнесу, так і для просування по кар’єрних сходах. Протягом року Рак може отримати ряд цікавих пропозицій, відкрити нову справу або ж дати друге життя проекту, який він з якихось причин закинув. Тим Ракам, хто засидівся на старій посаді, шеф піднесе приємну новину про підвищення. Приємним сюрпризом стануть не тільки більш перспективні умови праці, а й підвищення заробітної плати. Взагалі, заслужені зростання доходів будуть радувати Рака весь 2018 рік.

ЛЕВ (23.07-22.08)

читати »

ЛЕВ (23.07-22.08)

Головний секрет чарівності Лева в 2018 році — це класичний стиль і спокійна стриманість у всьому. Дане правило забезпечить Леву надійний успіх у всіх сферах його життя, і перше, на що йому варто звернути увагу, це, звичайно ж, його імідж. Від того, як виглядає Лев в очах оточуючих, буде залежати якщо не все, то дуже багато чого. У будь-яких справах — і в бізнесі, і в спілкуванні, і в любові — Леву не завадить бути трохи більш консервативним, віддаючи перевагу перевіреному шляху і ходи будь-яких революцій. Ну от не час зараз для революцій і новаторства!

Любовний гороскоп. Головною зброєю Лева в 2018 році будуть незворушність і впевненість в собі — саме ці якості зроблять його чарівним в очах протилежної статі. Втім, це зовсім не означає, що весь рік Лев повинен ходити з кам’яним виразом обличчя, навпаки! Що б не сталося в навколишньому світі, зірки любовного гороскопу рекомендують Леву не випускати з очей легку посмішку. В цьому і полягає справжня сила — посміхатися, незважаючи на обставини, і в 2018 році ця сила буде особливо привабливою. Ще одна якість, яка дуже допоможе Леву в 2018 році — це притаманна йому прямота. У цей період зірки гороскопу категорично не сприймають ніякої брехні і фальші. Ну а щоб ця прямота в спілкуванні з коханою людиною не була занадто різкою, завжди корисно буде згладжувати її добрим гумором і любов’ю.

Гроші та кар’єра. Леву, якщо він бажає досягти успіху в кар’єрній сфері, зірки гороскопу радять відмовитися від ризикованих кроків. Як би Лев не був упевнений в своїх силах, в 2018 році буде куди правильніше йти вже провіреними доріжками. Це не означає, що потрібно геть відмовитися від будь-яких інновацій в цій галузі, але вводити їх варто поступово, не нехтуючи при цьому порадами досвідчених фахівців. Проявляйте себе в першу чергу за допомогою інтелектуальних здібностей (а їх вам явно не позичати), а не «кричущих» акцентів у зовнішності. У 2018 році Лев буде відмінно розташовувати оточуючих до себе. Цілком ймовірно, що абсолютно несподівано у нього знайдуться нові бізнес-партнери. При цьому не виключено, що ділові відносини перейдуть і в інше русло — аж ніяк не професійне.

ДІВА (23.08-23.09)

читати »

ДІВА (23.08-23.09)

Діві зірки гороскопу обіцяють хороший рік. Її діяльна натура в 2018 році обов’язково знайде собі гідне застосування, забезпечуючи успіх і в справах, і в любові. Навіть її підвищена строгість і вимогливість до себе і до інших буде прийматися оточуючими з розумінням. Одним словом, характер Діви буде перебувати в позитивному резонансі із загальною атмосферою року. Для того, щоб її справи просувалися як слід, Діві навіть вигадувати нічого не потрібно, достатньо просто залишатися собою і робити те, що підказує їй серце. Єдине, за чим Діві в році не заважає стежити, так це за тим, щоб її вимогливість до оточуючих не переросла в прискіпливість. Особливо важливо стежити за цим у відносинах з близькими людьми. У 2018 році необережне слово може ранити особливо боляче, тому в цей рік краще буде закрити очі на якісь дрібні недоліки партнера, ніж зайвим зауваженням спровокувати глибоку образу.

Любовний гороскоп. В цей рік будь-яке зауваження на адресу коханої людини може надмірно сильно зачепити його самолюбство, тому краще зайвий раз закрити очі на будь-яку дратівливу дрібницю, ніж спровокувати образу безглуздим зауваженням або бурчанням. Тим більше недоречні в 2018 році будуть будь-які спроби перевиховати або переробити свою другу половинку. Тут слід пам’ятати, що людей люблять не за їх досконалість, а за те тепло, яке вони народжують в душі. Одним словом, якщо ви любите людину, постарайтеся любити його з усіма його недоліками. Ну а якщо це не виходить, то варто задуматися, а з тою чи людиною ви вирішили пов’язати своє життя?

Гроші та кар’єра. 2018 рік обіцяє Діві хороші перспективи просування по кар’єрних сходах. Можливо, ви помітите їх не відразу, але незабаром кар’єра піде вгору, а бізнес, завдяки вашим відкритим здібностям, набере обертів. Педантизм і прагнення Діви до ідеалу будуть сприйняті оточуючими позитивно. Сміливо висловлюйте свої зауваження і поправки, давайте поради навіть тим, хто займає більш високу посаду. Але все ж намагайтеся висловлювати свою думку тактовно і ненав’язливо, субординацію ще ніхто не відміняв. Цього року Діві слід контролювати свою природну емоційність. Зіткнувшись з помилкою, допущеною іншою людиною і що стосується вашої сфери діяльності, не влаштовуйте розборок, сховайте своє внутрішнє обурення і спокійно вкажіть колезі на його недолік. Так ви і проблему швидше вирішите, і свої нерви збережете. Негатив, що виходить від Діви, в 2018 році може спровокувати гострий конфлікт, який стане перешкодою кар’єрного росту або розвитку бізнесу.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

читати »

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Терезам в 2018 році буде легше даватися прийняття рішень. Зірки гороскопу посилюватимуть у них такі якості, як твердість і впевненість в собі, і це, безсумнівно, позитивно позначиться на перебігу їх справ. Таке посилення вольових якостей не залишиться непоміченим. Навіть чисто зовні Терези будуть виглядати більш впевненими, причому, що є цінним, це якість у них не буде переростати в самовпевненість, врівноважуючи типовою для Терезів розважливістю. Якщо ж протягом року Терези все-таки будуть відчувати будь-які коливання і сумніви, їм слід пам’ятати просте правило: в 2018-му році зірки будуть на боці тих, хто між новаторством і традиціями вибирає традиції. В цей рік не завадить бути трохи консерватором, ну а що стосується новаторству, то для них ще буде час.

Любовний гороскоп. Терезам в 2018 році буде легше сказати своїй коханій людині найголовніші слова в своєму житті. Зірки любовного гороскопу склалися так, що Терезам в 2018 році буде легко розібратися в своїх почуттях і прийти до правильного рішення. Якщо людина, з якою вони зв’язали або тільки збираються пов’язати своє життя, та сама єдина, серце це відчує безпомилково. Взагалі, в 2018 році Терези будуть менше схильні до перепадів настрою. Зірки додадуть їм внутрішньої впевненості і сили, і що особливо цінно, додадуть шарму в очах протилежної статі. Інша справа, що користуватися цим шармом потрібно все-таки акуратно.

Гроші та кар’єра. У 2018 році зірки гороскопу подарують Терезам впевненість в собі. Ви будете твердо і виважено приймати важливі рішення, відкинувши коливання і сумніви. Така поведінка Терезів позитивно відіб’ється на їх професійній ниві. Ваша щира працьовитість обернеться отриманням заповітної посади, підвищенням заробітної плати або ж несподіваною грошовою винагородою. У будь-якому випадку, старання Терезів не залишаться непоміченими. 2018 рік — сприятливий період для збору команди однодумців, для залучення в свій бізнес нових партнерів. У році Терезам буде легше звичайного досягати компромісу і знаходити порозуміння колег і начальства. Дійте сміливо і будьте впевнені — вас зрозуміють і оцінять. При цьому в 2018 році впевненість терезів не буде переростати в егоцентризм і самодурство. У цьому році ви будете розважливі і відкриті для конструктивної критики. Адекватна і спокійна реакція Терезів заслужить повагу керівництва і розташування людей, від яких залежать бізнес, кар’єра і фінансове благополуччя.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

читати »

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Скорпіонам в 2018 році зірки гороскопу рекомендують рідше використовувати в розмовах такі слова як “справедливість” і “правда”. Самі по собі ці поняття, безумовно, дуже важливі і корисні, але в році вони можуть стати не стільки аргументом для пошуку вірного рішення, скільки приводом для затяжного конфлікту. Або навіть для війни. З цієї причини найкращою стратегією для Скорпіона буде та, яку він сам вважає правильною і справедливою, тобто вести себе як зазвичай, але без нав’язування свого бачення справедливості іншим. Взагалі 2018 рік може стати для Скорпіона дуже продуктивним, він неначе спеціально створений під його характер. Нестримна енергія, могутня воля і цілеспрямованість Скорпіона будуть дуже затребувані і гідно оцінені оточуючими. Які б цілі він не ставив перед собою, він завжди знайде собі вірних друзів і союзників. І єдине, що може йому серйозно перешкодити, так це його надмірна прямота і різкість. Особливо це стосується взаємин з близькими людьми. У 2018-му році Скорпіону як ніколи потрібно навчитися бути м’якшим і терпимішим до людських недоліків і слабкостей. Ну або хоча б не показувати виду.

Любовний гороскоп. Скорпіону в 2018 році зірки любовного гороскопу обіцяють два можливих сценарії розвитку подій, і який з них втілиться в життя, залежить від самого Скорпіона. Перший можливий сценарій називається “буря почуттів”. Для реалізації цього сценарію Скорпіону в принципі не потрібно робити нічого особливого, досить просто вести себе як завжди – бути прямим і різким з оточуючими. З’ясовувати стосунки зі своєю другою половинкою зірки любовного гороскопу украй не рекомендують. У 2018 році кожна різкість на будь-чию адресу буде викликати дуже жорстку реакцію, так що краще зайвий раз буде закрити очі на будь-яку помилку близької людини, уникнувши тим самим другого можливого сценарію під назвою “сварка з коханою”.

Гроші та кар’єра. У 2018 році Скорпіон зможе знайти вірних союзників і отримати цікаві бізнес-пропозиції тільки в тому випадку, якщо навчиться максимально спокійно висловлювати свою думку. Не забувайте, що зайва різкість може звести нанівець навіть дуже райдужні перспективи. Якщо досягти компромісу не вийде відразу – не біда, до обговорення більшості питань можна повернутися пізніше, коли ви і опонент будете готові вислухати один одного. Одним словом, Скорпіону в 2018 році зірки пропонують бути трохи більше поблажливим до слабкостей інших людей і визнавати свої недоліки. В цьому випадку і професійні успіхи Скорпіона в році будуть помітнішими.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

читати »

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Для Стрільця в 2018 році зірки гороскопу приготували досить спокійний період. Можливо, самому Стрільцеві цей рік видасться нудним, тому що не передбачає нескінченної низки запальних емоцій і пригод, проте він обіцяє бути не поганим, і це теж не мало. Найголовніше, в цей період не потрібно намагатися додати в своє життя відсутнього веселощів за допомогою зайвого келиха коктейлю та інших сумнівних засобів. Допоможе це не сильно і ненадовго, а ось складнощів у житті додасть неабияк. Набагато краще присвятити цей рік тому, для чого він і призначений: для спокійного просування своїх справ і планів, для навчання, підвищення кваліфікації, самоосвіти. У 2018 році Стрілець може домогтися в цьому дуже значущих успіхів: зробити кар’єру, налагодити власний бізнес, отримати нову цікаву посаду або освоїти перспективну професію.

Любовний гороскоп. Стрільцю в 2018 році зірки любовного гороскопу наполегливо рекомендують розібратися в своїх любовних відносинах, розставивши всі необхідні точки або, як мінімум, коми. Зазвичай все це так чи інакше сходить з рук легковажному, але життєлюбному і оптимістичному Стрільцю, але в 2018 році зірки будуть категорично проти всієї цієї любовної геометрії. У рік Жовтого Собаки відносини будуть будуватися по досить однозначному принципу: “так – так, ні – ні”, а тому будь-які спроби замовчати складні питання взаємин або відкласти їх рішення на невизначений “потім” будуть приречені на невдачу. Одним словом, в 2018 році зірки пропонують Стрільцю бути розсудливим і зупинити свій вибір на ту людину, з якою він дійсно був би не проти зв’язати своє подальше життя. І не тільки пропонують, але дають шанс, тому що шлюби, укладені в 2018 році будуть відрізнятися значною міцністю. Зробивши свій вибір на цей рік, Стрілець не пошкодує.

Гроші та кар’єра. Зірки гороскопу радять Стрільцю знайти час для самоосвіти. Це чудовий час для того, щоб піти на курси підвищення кваліфікації, освоїти нову професію, вивчити іноземну мову. Вибір – за вами, у вас все вийде без особливих труднощів. Якщо ж лінь все-таки здолає Стрільця, то позитивних кар’єрних просувань йому чекати не варто. Чудес в цьому році не передбачається. Стрільцям-бізнесменам також не заважає провести детальний аналіз свого бізнесу, пошукати в ньому помилки і недоліки, провести консультації з досвідченими фахівцями. Це допоможе їм вивести свій бізнес на новий рівень, відчутно збільшивши прибуток.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

читати »

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Козерогу в 2018 році зірки гороскопу готові дати в руки кращі карти. Природно, це образний вислів, який не потрібно сприймати буквально. У чому-чому, а в картах та інших азартних іграх Козерогу не слід покладатися на удачу. А ось все, що стосується активного просування своїх справ, кар’єри, бізнесу і фінансів, у нього буде виходити найкращим чином. 2018 рік обіцяє відкрити перед ним нові горизонти: повага колег, розташування начальства, заздрість конкурентів – все це, безсумнівно, буде супроводжувати його весь рік. Особливо цінно, саме активна діяльність Козерога буде викликати симпатії оточуючих, забезпечуючи йому підтримку в будь-яких його починаннях. Ну а якщо ж він віддасть перевагу подібно казковому Емеле сидіти на печі, чекаючи чудес, то багаті перспективи так і залишаться перспективами, а симпатії оточуючих розвіються як ранковий туман.

Любовний гороскоп. Любовний гороскоп на 2018 рік неначе спеціально створений для того, щоб підлаштуватися під Козерога. У 2018 році зірки категорично не вітають поверхневий флірт і порожні загравання. Навіть, якщо в році ви вирішили будувати відносини з будь-ким, то робіть це з усією можливою серйозністю. Або не робіть взагалі. Одним словом, якщо в 2018 році Козеріг бажає бути щасливим в любові, йому досить просто бути самим собою. Для тих Козерогів, які знаходяться в пошуку своєї другої половинки, кращою стратегією і тактикою в любові буде підкреслена серйозність. Не потрібно настирливо показувати своєму обранцю свої теплі почуття – в 2018 році краще проявити зайву стриманість. Повірте, якщо теплі почуття у вашій душі присутні, то проявляти їх краще не на словах, а на ділі. Це ж правило можна віднести і до тих Козерогів, які вже перебувають у відносинах: якщо ви любите свого обранця, якщо хочете зміцнити ваші відносини з ним, не потрібно зайвих теплих слів, просто зробіть так, щоб вашій коханій людині стало тепло поруч з вами.

Гроші та кар’єра. Протягом 2018 року удача буде прихильна до Козерога, у нього виникне безліч шансів опинитися на вершині успіху. Але цей прогноз збудеться тільки в тому випадку, якщо Козеріг і сам буде прикладати зусилля для досягнення своїх цілей. Цього року Козеріг заслужено буде користуватися повагою колег і партнерів. Працьовитість і креативний підхід до діяльності не залишаться непоміченими і начальством. В цей рік вам можуть запропонувати зайняти більш високу посаду або доручити роботу над цікавим і перспективним проектом. Загалом, Козеріг зможе відкрити всі свої професійні козирі, 2018 рік сприятливий для будь-яких починань! Однак, рухаючись до успіху, Козерогу не слід забувати про таке неприємне явище, як професійна заздрість. Щоб уникнути перешкод і неприємних висловлювань на свою адресу, намагайтеся не афішувати всі свої досягнення. Пам’ятайте, що щастя любить тишу, і щоб не злякати удачу, діліться приємними звістками тільки з близькими людьми, яким ви повністю довіряєте.

ВОДОЛІЙ (21.01-18.02)

читати »

ВОДОЛІЙ (21.01-18.02)

Водолію в 2018 році зірки гороскопу наполегливо рекомендують відпочити, причому не стільки від справ, скільки від свого невгамовного характеру. На жаль, креативний мозок Водолія, який звик до цікавих ідей, раз у раз буде наштовхуватися на консервативний характер року. Там, де раніше Водолію вистачало пари запальних слів, щоб викликати у слухача жвавий інтерес, в 2018 році буде потрібно вагон красномовства. Та й то все його геніальні ідеї і плани будуть викликати у оточуючих стільки сумнівів і застережень, що до їх реалізації взагалі може так і не дійти справа. А причина цього проста: в 2018 році з усіх шляхів зірки будуть віддавати перевагу найбільш традиційним. Все нове і неперевірене буде здаватися надто ненадійним і сумнівним.

Любовний гороскоп. Якщо дух творчості дійсно притаманний Водолію, якщо він не збирається бути безвольними смітинками на шляху зіркових вітрів, то все в його руках. Як в бурхливому морі буває досить правильно виставити вітрила і кермо, щоб прийти до потрібної мети, так і в любові. Не важливо, куди і звідки будуть дути вітри, головне для Водолія – ​​правильно виставити свої вітрила. Щоб рік в плані любові склався для нього вдало, Водолію потрібно згадати, що він ще не відчував в сфері любові? І тоді стане очевидним, що єдине, чого Водолій реально не відчував – так це стабільності і сталості. Так чому б в 2018 році Водолію не спробувати на смак ці незвідані для себе речі?

Гроші та кар’єра. У 2018 році на переговорах і в спілкуванні з начальством Водолію слід керуватися логікою і вагомими аргументами, а не емоціями. Якщо раніше чуттєва сфера і допомагала Водолію, в цьому році її вплив зійде нанівець. На професійному шляху Водолію будуть зустрічатися в основному люди, які віддають перевагу традиційним шляхам розвитку, а це значить, що новаторство і креатив з його боку не завжди будуть доречні. Бійтеся марної трати енергії, інакше в недалекому майбутньому можете відчути себе зовсім знесиленими. Зірки гороскопу рекомендують Водолію не сперечатися з обставинами, а на час підлаштуватися під них. Вам давно прийшов час відпочити від бурхливої ​​діяльності і постійних пошуків.

РИБИ (19.02-20.03)

читати »

РИБИ (19.02-20.03)

Рибам в 2018 році зірки гороскопу обіцяють досить спокійний і продуктивний період. Їх темперамент буде гармонійно поєднуватися із загальною атмосферою року, і це відкриває Рибам пряму дорогу до успіху в найрізноманітніших сферах. Протягом року, плани і настрій Риб буде не раз змінюватися, але одне залишиться незмінним – їх філософський погляд на події. Що б не трапилося в зовнішньому світі, які б бурі не вирували, це навряд чи зможе надовго вивести Риб зі стану внутрішньої рівноваги.

Любовний гороскоп. У 2018 зірки любовного гороскопу обіцяють Рибам довгий період спокійного щастя, і ключовим в цій фразі є слово “спокійного”. У цьому плані 2018 рік буде для Риб досить вдалим. Тим Рибам, які тільки ще знаходяться в пошуку своєї половинки, зірки любовного гороскопу додадуть особливого шарму. Їх задумлива мрійливість і любовний ідеалізм будуть як не можна затребувані в 2018 році, що, безсумнівно, додасть їм плюсів в очах протилежної статі. І цим потрібно користуватися! Що ж стосується Риб, які вже знаходяться в стосунках, 2018 рік теж обіцяє їм багато чого позитивного в плані любові. У Риб у 2018 році буде безліч чудових шансів зміцнити і зміцнити свої відносини з тим, кого вони дійсно люблять.

Гроші та кар’єра. У 2018 році якості характеру, властиві Рибам, будуть чудово гармоніювати з атмосферою їх професійного життя. Успіх і процвітання не обійдуть їх стороною, незалежно від сфери діяльності. У одних Риб кар’єрні досягнення і зростання бізнесу будуть більш вагомими, у інших – менш, але без позитивних змін фінансова сфера життя Риб не залишиться. Вибити Риб з цього продуктивного робочого ритму в 2018 році буде практично неможливо, та й не потрібно. У цей період вони можуть сміливо братися за виконання будь-яких, навіть найскладніших завдань. І що особливо цінно, вдумливий погляд Риб на багато професійні питання допоможе їм відрізнити важливе від другорядного і вибрати правильну траєкторію кар’єрного розвитку. Цей рік – відмінний період як для зміцнення колишніх фінансових позицій, так і для підкорення нових горизонтів бізнесу.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *